يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه

سیدکریم عبادی دولت ابادی

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

 

شرح وظایف معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

- بررسی و شناخت نارسایی‌ها و مشکلات دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه توسعه مدیریت و سرمایه انسانی.

-راهبری و نظارت بر اجرای برنامه‌ها و طرح‌های تحول اصلاحات اداری، توسعه فن‌آوری اطلاعات و دولت الکترونیک، نوسازی اداری و مصوبات شورای عالی اداری در دستگاه‌های اجرایی.

- راهبری و نظارت بر اجرای برنامه‌های توسعه منابع انسانی در دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه‌های آمار و برنامه‌ریزی نیروی انسانی و جذب نیروی انسانی، آموزش،توسعه و ارتقاء کیفی کارکنان و ارزیابی عملکرد آنان.

- اجرای برنامه‌های ارزیابی عملکرد مدیریت در دستگاه‌های اجرایی استان، تحلیل عملکرد آن‌ها و ارائه پیشنهادهای اصلاحی در زمینه مدیریت و روش‌های انجام کار براساس نتایج ارزیابی و انتخاب دستگاه‌ها، مدیران و کارکنان برتر.

- انجام وظایف دبیرخانه‌ای ستاد برنامه‌ریزی تحول اداری استان.

- نظارت بر اجرای تشکیلات مصوب دستگاه‌های اجرایی استان و بررسی و تأیید تغییرات و اصلاحات تشکیلاتی دستگاه‌های استانی در چارچوب اختیارات تفویض شده.

-نظارت بر عملكرد دستگاه هاي اجرايي استان در بعد شاخص هاي عمومي و اختصاصي، تحليل عملكرد آنها و ارائه پيشنهادهاي اصلاحي در زمينه مديريت و روش هاي انجام كار بر اساس نتايج ارزيابي و انتخاب دستگاه ها، مديران و كاركنان برتر.

-صدور مجوزهاي استخدامي در دستگاه هاي اجرايي استان براساس اختيارات تفويض شده از سوي مراجع ذيربط و نظارت بر اجراي آئين نامه امتحانات و همچنين برگزاري آزمونهاي استخدامي براساس اختيارات  تفويض شده.

-ساماندهي نيروي انساني استان با رويكرد اختصاص شناسه و شماره كارمندي و نظارت بر تبديل وضع استخدامی كاركنان

-انجام امور تفویض شده از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی مرکز در زمینه مدیریت و توسعه منابع انسانی.

 

 

 

 

 

ارزیابی عملکرد سال 1394  ------>   دانلود

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3028
 بازدید امروز : 165
 کل بازدید : 378548
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 3/4531

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل بوده و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.